Telefon: 48 365 25 91| Email: poczta@pp9.radom.pl

Przedszkole Publiczne Nr 9

„XII BOŻONARODZENIOWA PACZKA DLA BOHATERA”.


WALCZYLI DLA NAS… ZAWALCZMY DLA NICH !

Czas Świąt dla większości z nas kojarzy się z okresem radości i wspólnie spędzonych chwil w gronie najbliższych. Powinien też być czasem pamięci o osobach samotnych i potrzebujących wsparcia.

Zachęcamy rodziców i dzieci do udziału w akcji „PACZKA DLA BOHATERA” Celem akcji jest pomoc weteranom i kombatantom, ludziom, którzy walczyli o wolną Polskę. Jest to nie tylko forma pomocy dla tych, dzięki którym możemy cieszyć się Niepodległością, ale i szansa na zachowanie pamięci o ich odwadze i poświęceniu dla przyszłych pokoleń. Do akcji można włączyć się poprzez zakup produktów z długim terminem przydatności, np.; produkty spożywcze (mąka, cukier, herbata, kawa, konserwy, ryż, makaron, słodycze, warzywa i owoce w puszkach, soki, płatki śniadaniowe) oraz chemia gospodarstwa domowego i środki higieny (szampon, płyny do kąpieli, do prania, do mycia naczyń i podłóg itp.).

Zebrane produkty zostaną przekazane do Zespołu Szkół Zawodowych im. mjra Henryka Dobrzańskiego „Hubal”, Al. Grzecznarowskiego 2 Akcja trwa do 8 grudnia 2022 r. Akcja w żadnym wypadku nie obejmuje zbiórki pieniędzy.

 

Skip to content