Zakończenie roku przedszkolnego 2021/2022

„Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas”

W dniu 24 czerwca 2022 r. w naszym Przedszkolu odbyła się  Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor Małgorzty Wiatrak. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Przedszkola bardzo wszystkim dziękujemy. Pragniemy w tym dniu podziękować dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku. Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!