Dzień Mamy i Taty w naszym Przedszkolu

Mama i Tata to najukochańsze osoby w życiu dziecka. Żadne słowa nie oddadzą tego, kim są dla swoich pociech. Rodzicielstwo to ciężka praca – najcięższa z możliwych. To nie tylko godziny nieprzespanych nocy, dziesiątki śniadań przygotowanych o świcie, stos prania. To przede wszystkim ogromna odpowiedzialność za nowo powstałe życie, to wielkie wyzwanie stania się autorytetem, mimo świadomości wszystkich swoich niedoskonałości i szeregu mniej lub bardziej spektakularnych potknięć. Umiejętność odnalezienia odpowiedzi na nurtujące nas pytania, nawet te najtrudniejsze. Wychowywanie dziecka to podróż, która prowadzi do jednego najważniejszego celu – uczynić wszystko, aby dziecko było szczęśliwe. Po drodze zbieramy rozmaite doświadczenia, zatrzymujemy się w różnych miejscach, wyznaczamy nowe kierunki i trasy, ale cel pozostaje niezmienny.

Dzień Matki i Dzień Ojca to czas, by wyrazić podziękowanie i wdzięczności za rodzicielską miłość, troskę i opiekę. Z tej okazji wszystkie dzieci wraz ze swoimi paniami serdecznie zapraszają do obejrzenia wyjątkowych, artystycznych występów. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i grały na instrumentach.

Grupa Biedronek Grupa Pszczółek
Grupa Krasnali Grupa Skrzatów