Wyniki Międzyprzedszkolnego Konkursu Piosenki Ludowej „Piękna nasza Polska cała”

Z przyjemnością informujemy, że Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Ludowej ,,Piękna nasza Polska cała’’ został rozstrzygnięty. Ze względu na sytuację epidemiologiczną został on przeprowadzony w formie online. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania polską muzyką ludową oraz włączenie młodego pokolenia w popularyzację kultury ludowej – strój, rekwizyty, gesty odpowiednio użyte do tematyki utworu.

Komisja konkursowa spośród nadesłanych nagrań piosenek ludowych nagrodziła następujące dzieci.

DZIECI 3-LETNIE DZIECI 4-LETNIE
Maria C. (PP Nr 9)

Łucja S. i Hanna K. (PP Nr 9)

Aleksandra S. i Filip K. (PP Nr 3)

Stanisław K. (PP Nr 9)

DZIECI 5-LETNIE DZIECI 6-LETNIE
Alicja S., Liliana O., Amelia S., Adela O. (PP Nr 20)

Hanna K., Anita S., Nikola P., Jan F.
(PP Nr 9)

Kornelia B., Emilia M., Karina B., Filip R. (PP Nr 9)

Hanna K., Anita S., Nikola P., Jan F. (PP Nr 9)

Aleksandra K., Aleksandra S., Wojciech S., Filip S. (PP Nr 3)

Maria W., Łucja U., Maja T., Hanna G., (PP Nr 9)

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie, a także Rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i poświęcony czas w przygotowanie wystąpień konkursowych.

Nagrody i dyplomy dla laureatów konkursu będzie można odebrać od 20.04.2021r. w Filii Przedszkola Publicznego Nr 9 przy ul. Odrodzenia 37 (Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1).

GRATULUJEMY!