Telefon: 48 365 25 91| Email: poczta@pp9.radom.pl

Przedszkole Publiczne Nr 9

Dzień Babci i Dziadka w naszym Przedszkolu


W dniach 21 – 26 stycznia 2021 r. w naszym Przedszkolu odbyły się grupowe uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Niestety, z powodu obecnej sytuacji epidemicznej niemożliwe było zaproszenie do udziału w nich kochanych Babć i Dziadków. Abyście jednak mogli zobaczyć popisy wnuczek i wnuczków nauczyciele przygotowali nagrania z tych wydarzeń. Zapraszamy do obejrzenia naszych występów, przyszykowanych specjalnie dla Was.

Babcia i Dziadek to osoby wyjątkowe, dla każdego wnuka/wnuczki, niezależnie od wieku. Służą opieką, radą, zawsze cierpliwi i wyrozumiali. Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja, by podziękować Wam za obecność, wsparcie, udzielanie cennych rad. Jesteście drogowskazami i przekazicielami życiowej mądrości. To od Was uczymy się jak należy kochać i szanować drugiego człowieka. Jesteście dla nas przyjaciółmi, nauczycielami świata i życia. To dzięki Wam odczuwamy uroki dzieciństwa, to przy Was czujemy się nadzwyczajni i najważniejsi. Dziękujemy za wrażliwość, opiekuńczość, pracowitość i poświęcenie każdego dnia. Z okazji Waszego święta życzymy Wam drogie Babcie i szanowni Dziadkowie dużo zdrowia, pogody ducha, spokoju i radości w gronie kochającej rodziny i przyjaciół. Wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, uśmiechu na twarzy, zadowolenia z siebie i wychowywanych wnuków.

Grupa Biedronek Grupa Pszczółek
Grupa Krasnali Grupa Skrzatów
Grupa Smerfów  
 
Grupa Tropicieli Grupa Odkrywców
Skip to content