Akcja „Obrazek dla Bohatera”

Drodzy Rodzice!

Zachęcamy Wasze pociechy oraz Was do wzięcia udziału w naszej akcji Obrazek dla Bohatera. W tym trudnym czasie chcielibyśmy wyrazić ogromny szacunek dla osób, które każdego dnia poświęcają się, abyśmy byli bezpieczni, zdrowi i mogli zaspokoić najważniejsze potrzeby. Prosimy, porozmawiajcie Państwo z dziećmi na temat tego, jaką pracę w obecnej sytuacji wykonuje: służba zdrowia (lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni), służby bezpieczeństwa (policjanci, wojskowi, strażnicy), ale także sprzedawca w sklepie, listonosz, urzędnik, dostawca i inne osoby z naszego otoczenia. A może w Państwa rodzinie znajduje się osoba, która wykonuje jeden z powyższych zawodów? Niech owocem tej rozmowy będzie rysunek dziecka z podziękowaniem. Serduszko, a może kwiatek? Kreatywność dzieci nie ma końca, pozwólmy im zatem tworzyć.

Będziemy wdzięczni za przesłanie skanów prac lub ich zdjęć na adres e-mail: wdomubeznudy@op.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać Obrazek dla Bohatera oraz imię dziecka i grupę, do której uczęszcza. Z prac utworzymy galerię, która dostępna będzie na stronie internetowej Przedszkola. Przypominamy, że przesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na jego publikację.

Jednocześnie przypominamy o trwającej przez cały czas akcji W domu bez nudy, w której czekamy na zdjęcia naszych Przedszkolaków w trakcie ciekawych aktywności podjętych w domu (więcej informacji w tym wpisie: http://www.pp9.radom.pl/2020/03/23/propozycje-aktywnosci-iv-tydzien-marca/).