Propozycje aktywności – IV tydzień marca

Drodzy Rodzice,

Oddajemy w Państwa ręce zbiór propozycji aktywności do pracy z dziećmi na kolejny tydzień marca. Nauczycielki poszczególnych grup przygotowały dla naszych przedszkolaków zadania pomagające w zrealizowaniu tematów kompleksowych przewidzianych na ten tydzień. Propozycje te pozwolą dzieciom kontynuować tok nauczania rozpoczęty w Przedszkolu.

Biedronki i Pszczółki:
Biedronki, Pszczółki – IV tydzień marca

Smerfy:
Smerfy – IV tydzień marca

Krasnale:
Krasnale – IV tydzień marca

Skrzaty:
Skrzaty – IV tydzień marca

Tropiciele i Odkrywcy:
Tropiciele, Odkrywcy – IV tydzień marca

Zajęcia dodatkowe – język angielski:
Dla grup młodszych (Biedronki, Pszczółki, Smerfy):
JĘZYK ANGIELSKI MŁ. 25.03.
Dla grup starszych (Krasnale, Skrzaty, Tropiciele, Odkrywcy):
JĘZYK ANGIELSKI ST. 25.03.

Zajęcia dodatkowe – religia:
SMERFY KRASNALE Katecheza 1 i 2 W niebie mój dom. Jesteśmy mocni w Duchu.
SKRZATY Katecheza 1 i 2 Jesteśmy mocni w Duchu. Pisanka Wielkanocna.
TROPICIELE ODKRYWCY Katecheza 1 i 2 Jesteśmy mocni w Duchu. Pisanka wielkanocna.

Oraz dodatkowo dla wszystkich grup – bajka o koronawirusie, która ma na celu pomóc dzieciom w zrozumieniu zaistniałej sytuacji:
Bajka o koronawirusie

Zachęcamy Państwa do skorzystania z powyższych propozycji oraz do udziału naszej akcji W domu bez nudy. Zapraszamy do wysyłania relacji w formie zdjęć z tych aktywności na adres e-mailowy wdomubeznudy@op.pl. Z tego materiału będziemy tworzyć galerię na stronie Przedszkola, dzięki czemu będziemy mogli wzajemnie się inspirować do twórczej pracy z dziećmi. Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację na stronie Przedszkola, zatem prosimy o wysyłanie zdjęć Rodziców, którzy tę zgodę podpisali. Prosimy o dołączenie do zdjęcia imienia dziecka i grupy, do której uczęszcza, ewentualnie o opis aktywności. Pokażmy, jak atrakcyjny może być czas spędzony razem w domu!

Nauczycielki PP9